BLATY I ZABUDOWY

Powierzchnie użytkowe wymagają materiałów trwałych i odpornych na zabrudzenia. CORIAN doskonale sprawdza się w wykończeniu wnętrz, ponieważ łączy w sobie lekkość, wytrzymałość oraz plamoodporność. Jego aseptyczna powierzchnia hamuje wzrost flory bakteryjnej i jest łatwa w czyszczeniu. CORIAN jest kompozytem dającym wiele możliwości aranżacyjnych dzięki szerokiej palecie kolorów i faktur oraz możliwości kształtowania. Jego renowacja jest łatwa i zapewnia elementom wykonanym z CORIANU doskonały wygląd przez wiele lat.
Lada podświetlane
Jako producent wykonujemy: BLATY MEBLOWE wykorzystywane w wyposażeniu gabinetów zabiegowych i lekarskich, salach operacyjnych oraz wszelkich pomieszczeniach, które muszą spełniać najostrzejsze normy czystości; LADY RECEPCYJNE odporne na zabrudzenia, łatwe w czyszczeniu i renowacji, podświetlane, grawerowane, o dowolnych wymiarach i kształtach; ZABUDOWY wykonane z lekkich i bardzo trwałych płyt CORIAN. Doskonale spasowane, estetyczne i higieniczne. Mogą być uzupełnieniem okładzin ściennych, dzięki czemu komponują się idealnie z pomieszczeniem, tworząc dyskretną przestrzeń magazynową lub stanowić osobny system szaf, parawanów i przepierzeń; MEBLE idealnie dopasowane do każdego pomieszczenia, których powierzchnia nie wchłania barwników i zabrudzeń. Wykonane w całości z płyt CORIAN, a także jako korpusy i obrzeża drzwiczek, uzupełnione powierzchniami szklanymi lub PCV.
Lada Biala
PARAPETY, STOPNIE SCHODOWE - produkowane zarówno z kompozytów, jak i kamieni naturalnych. Dzięki doświadczeniu służymy pomocą w doborze odpowiedniego materiału i obsługujemy kompleksowo - od projektu do montażu. Wszelkie elementy wykonujemy według indywidualnych projektów i wytycznych, pomagając również w wyborze najodpowiedniejszych rozwiązań, tak aby efekt spełniał oczekiwania oraz był zgodny z założonymi normami techniczno-sanitarnymi.
Napis wyfrezowany

Zamówienia zapytania i realizacja

Można dokonać na kilka sposobów:

Wysłać zapytanie pod adres e-mail: solidal.plgmail.com

Telefonicznie

 PL +48 664 303 664

Odwiedź nas

Od poniedziałku do piątku 09:00-18:00
Sobota 09:00-13:00


FIRMOWY SALON SPRZEDAŻY

ul. Gryfińska 85, 70-772 Szczecin
tel: +48 664 303 664

Firma Solidall specjalizuje się także w profesjonalnym montażu zakupionych u nas produktów. Każdy element można
zamontować we własnym zakresie lub przy pomocy firm trudniących się budowlanką - służymy wtedy fachową radą