Solidall - producent umywalek z kompozytów CORIAN, STARON, MONTELLI, KERROCK


Zastosowanie kompozytów mineralnych w wykończeniu wnętrz spełnia najsurowsze normy higieniczne, dając jednocześnie swobodę projektowania dzięki plastyczności materiału, różnorodności faktur i barw oraz szerokiemu spektrum właściwości dekoracyjnych.

Z materiałów CORIAN, STARON, MONTELLI, KERROCK uzyskiwane są idealnie gładkie, łatwoczyszczące i aseptyczne powierzchnie blatów kuchennych i łazienkowych, lad barowych, stanowisk recepcyjnych, a także wielu innych elementów wyposażenia wnętrz, które znajdują zastosowanie zarówno w domu, jak i budynkach użyteczności publicznej, hotelach i obiektach gastronomicznych.

Dopełnieniem oferty są UMYWALKI oraz zlewozmywaki ZINTEGROWANE Z BLATEM, lub jako osobne misy gotowe do osadzenia w innym materiale. Ich niezwykła lekkość oraz wytrzymałość spełniają założenia najbardziej wymagających projektów.


Umywalki z kompozytów mineralnych oraz blaty kompozytowe powstają w naszych rękach od fazy projektu, aż po montaż. To sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić doskonałe dopasowanie wszelkich wytwarzanych elementów do właściwości pomieszczeń, istniejącej zabudowy, a co najważniejsze – do wymagań przyszłych użytkowników. Realizacja każdego projektu jest przemyślana, aby minimalizować koszty i dzięki temu dostarczyć produkt dostosowany do Państwa potrzeb: od umywalek przemysłowych przez umywalki luksusowe po wyposażenie każdej rodzinnej łazienki.
UMYWALKI dostępne są w wersjach standardowych lub NA ZAMÓWIENIE - w dowolnym rozmiarze, kolorze i kształcie, zarówno z misami pojedynczymi, jak i w wersjach wielostanowiskowych. Znajdują się wśród nich wzory umywalek klasycznych, nowoczesnych, bezspoinowo łączonych z blatem, zintegrowanych z meblami kompozytowymi. Wykonujemy także meble łazienkowe, aby dostarczyć kompletne moduły sanitarne do każdego pomieszczenia.

Nieustannie rozszerzamy ofertę śledząc najnowsze trendy, dzięki czemu znajdują się w niej najbardziej pożądane modele, takie jak UMYWALKI CZARNE, MATOWE, Z ODPŁYWEM LINIOWYM oraz dostosowane do systemów podświetleń. Jeśli jednak spośród naszych propozycji na www.solidall.pl żadna nie odpowiada Państwa potrzebom, z chęcią zrealizujemy indywidualny projekt, kierując się oczekiwaniami zamawiającego oraz naszym wieloletnim doświadczeniem. W NASZEJ PRACOWNI MATERIALIZUJĄ SIĘ NAWET NAJBARDZIEJ NIETYPOWE PROJEKTY!

Jako bezpośredni PRODUCENT oferujemy także umywalki z KOMPOZYTÓW DOLOMITOWYCH w formie jednorodnego odlewu, łączącego trwałość kruszywa marmurowego z elastycznością i ciepłem żywic.

Ponieważ czuwamy nad każdym etapem produkcji, jakością surowców oraz wykończenia, przekazujemy w Państwa ręce produkty objęte 20-LETNIĄ GWARANCJĄ.
Dzięki wyłączeniu pośrednictwa w procesie produkcji i sprzedaży zapewniamy odbiorcom elastyczność produkcji oraz atrakcyjne ceny.

Wśród wielu wzorów i typów umywalek w naszej ofercie znajdują się:
- umywalki okrągłe,
- umywalki owalne,
- umywalki kwadratowe,
- umywalki prostokątne,
- umywalki narożne,
- umywalki wiszące,
- umywalki korytowe,
- umywalki nablatowe,
- umywalki podblatowe,
- umywalki wolnostojące,
- umywalki futurystyczne,
- umywalki na postumencie,
- umywalki wielostanowiskowe,
- umywalki zintegrowane z blatem,
- umywalki z odpływem liniowym,
- umywalki do przestrzeni i budynków użyteczności publicznej.

Realizując projekty z chęcią dzielimy się z Państwem wieloletnim doświadczeniem, zachowując za każdym razem solidność wykonania i zapewniając miłą obsługę oraz indywidualne podejście.

Jeśli szukają Państwo rzetelnego partnera przy realizacji projektów z użyciem materiałów solid surface: Corian, Montelli, Staron, Kerrock - zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub odwiedzenia naszego punktu sprzedaży, gdzie przedstawimy próbki materiałów, ułatwimy wybór i przeprowadzimy przez kolejne etapy - od pomiarów, po montaż wykonanych elementów.