UMYWALKI I UMYWALNIE

CORIAN dzięki swoim właściwościom aseptycznym doskonale sprawdza się w wyposażeniu pomieszczeń sanitarnych. To materiał nienasiąkliwy, wodo- i plamoodporny. Wykonane z niego umywalki i stanowiska higieny rąk wykonywane są według indywidualnych projektów, łącząc kreatywne pomysły z praktycznymi rozwiązaniami.
Biletomat-rolka
Jako producent wykonujemy: UMYWALKI z materiałów kompozytowych, w wielu kształtach, kolorach i formach; jako pojedyncze lub wielostanowiskowe misy zintegrowane z blatem oraz misy przygotowane do osadzenia w płytach kamiennych lub konglomeratowych; BLATY UMYWALKOWE produkowane dokładnie według wymaganych wymiarów i projektów, z otworami pod umywalki ceramiczne, kamienne lub szklane oraz ze zintegrowanymi misami;
Biletomat
UMYWALNIE I STANOWISKA HIGIENY wykonane z płyt CORIAN lub innych kompozytów mineralnych, które posiadają niezbędne atesty potwierdzające ich bezpieczeństwo oraz parametry higieniczne, pozwalające na zastosowanie w wyposażeniu pomieszczeń sanitarnych; KABINY I BRODZIKI PRYSZNICOWE produkowane na wymiar z materiałów kompozytowych: CORIAN lub Duralit. Higieniczne, aseptyczne i łatwe w czyszczeniu. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.
Biletomat Biletomat